Profesjonalnie, skutecznie i dyskretnie. Wykrywanie podsłuchów w telefonach, pojazdach, domach oraz biurach. Usługa wykrywania podsłuchów dostępna jest od ręki w Warszawie oraz w dowolnej innej lokalizacji w Polsce po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

 

W ramach wykrywania podsłuchów oferujemy kompleksowe sprawdzenie samochodów, mieszkań,  domów, pomieszczeń biurowych pod kątem występowania w nich urządzeń szpiegujących. Dodatkowo często zdarza się, że zamiast klasycznych podsłuchów używane są popularne dyktafony. Dzięki wyposażeniu ich w funkcję automatycznego uruchamiania po wykryciu głosu, są one w stanie nagrywać kilka lub nawet kilkanaście godzin rozmów i to w ciągu kilku lub kilkunastu dni.

Podsłuchy to jedna z najbardziej popularnych, a zarazem niezgodnych z prawem metod pozyskiwania informacji. Najprostsze urządzenie szpiegujące można kupić już za kilkanaście złotych. Tyle tylko wystarczy, żeby zdobyć poufne i newralgiczne informacje.

Kiedy podsłuch jest dopuszalny?

Zgodnie z polskim prawem podsłuchy mogą stosować tylko służby specjalne, po uprzednim uzyskaniu zgody sądu oraz prokuratora generalnego. Podsłuchy mogą być używane tylko w celu wykrycia wymienionych w odpowiednich ustawach ściśle określonych rodzajów najgroźniejszych przestępstw (takich jak chociażby zabójstwo, porwanie, zamach na prezydenta RP, akt terroru, handel ludźmi, korupcja, udział w gangu, rabunek, oszustwo, fałszerstwo pieniędzy, wyrządzenie znacznej szkody majątkowej, produkcja i obrót bronią, narkotykami, materiałami wybuchowymi lub jądrowymi) oraz tylko wtedy, gdy inne środki zawiodą.

Stosowanie podsłuchów przez osoby prywatne oraz firmy jest więc niedozwolone. Co więcej – jest to czyn zagrożony karą pozbawienia wolności do 2 lat. Z uwagi jednak na to, iż jest to przestępstwo ścigane na wniosek, by pociągnąć sprawcę do odpowiedzialności niezbędne jest przeprowadzenie rzetelnego i wiarygodnego badania pod kątem wykrycia urządzeń podsłuchowych.

+48602767695