Wykrywanie podsłuchów

 

 

 

Profesjonalne wykrywanie podsłuchów

W ramach wykrywania podsłuchów oferujemy kompleksowe sprawdzenie samochodów, mieszkań,  domów, pomieszczeń biurowych pod kątem występowania w nich urządzeń szpiegujących. Dodatkowo często zdarza się, że zamiast klasycznych podsłuchów używane są popularne dyktafony. Dzięki wyposażeniu ich w funkcję automatycznego uruchamiania po wykryciu głosu, są one w stanie nagrywać kilka lub nawet kilkanaście godzin rozmów i to w ciągu kilku lub kilkunastu dni.

Podsłuchy to jedna z najbardziej popularnych, a zarazem niezgodnych z prawem metod pozyskiwania informacji. Najprostsze urządzenie szpiegujące można kupić już za kilkanaście złotych. Tyle tylko wystarczy, żeby zdobyć poufne i newralgiczne informacje.

w

Indywidualna porada

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące wykrywania podsłuchów oraz urządzeń GPS

Dyżur w dniu dzisiejszym:
Jarosław Pawłowicz
Tel: (22) 188 18 23
e-mail: jaroslaw.pawlowicz@detektyw.com.pl

Kiedy podsłuch jest dopuszalny?

Zgodnie z polskim prawem podsłuchy mogą stosować tylko służby specjalne, po uprzednim uzyskaniu zgody sądu oraz prokuratora generalnego. Podsłuchy mogą być używane tylko w celu wykrycia wymienionych w odpowiednich ustawach ściśle określonych rodzajów najgroźniejszych przestępstw (takich jak chociażby zabójstwo, porwanie, zamach na prezydenta RP, akt terroru, handel ludźmi, korupcja, udział w gangu, rabunek, oszustwo, fałszerstwo pieniędzy, wyrządzenie znacznej szkody majątkowej, produkcja i obrót bronią, narkotykami, materiałami wybuchowymi lub jądrowymi) oraz tylko wtedy, gdy inne środki zawiodą.

Stosowanie podsłuchów przez osoby prywatne oraz firmy jest więc niedozwolone. Co więcej – jest to czyn zagrożony karą pozbawienia wolności do 2 lat. Z uwagi jednak na to, iż jest to przestępstwo ścigane na wniosek, by pociągnąć sprawcę do odpowiedzialności niezbędne jest przeprowadzenie rzetelnego i wiarygodnego badania pod kątem wykrycia urządzeń podsłuchowych.

Bezpłatne spotkanie z detektywem

Wolisz osobiście porozmawiać na temat swojej sprawy? Możesz umówić bezpłatne spotkanie online lub telefonicznie.

Nasz Poradnik

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi poradami oraz publikacjami dotyczącymi spraw rozwodowych.