Cennik usług detektywistycznych

Ile kosztuje wynajęcie prywatnego detektywa? ,,Poniżej prezentujemy nasz cennik usług detektywistycznych. Wiele zleceń przyjmowanych przez nasze biuro detektywistyczne wymaga indywidualnej wyceny i różnego zaangażowania (np. ilość detektywów prowadzących sprawę, miejsce działań, ilość dni lub godzin, trudność zlecenia, itp.) Zapraszamy do skorzystania z indywidualnej wyceny, pozwoli to na bardzo precyzyjne przedstawienie wszystkich kosztów.

Cennik usług detektywistycznych

Ile kosztuje wynajęcie prywatnego detektywa?

,,Poniżej prezentujemy nasz cennik usług detektywistycznych. Wiele zleceń przyjmowanych przez nasze biuro detektywistyczne wymaga indywidualnej wyceny i różnego zaangażowania (np. ilość detektywów prowadzących sprawę, miejsce działań, ilość dni lub godzin, trudność zlecenia, itp.) Zapraszamy do skorzystania z indywidualnej wyceny, pozwoli to na bardzo precyzyjne przedstawienie wszystkich kosztów.”

Dyskretna obserwacja prowadzona przez doświadczonych detektywów przy użyciu nowoczesnego sprzętu do nagrywania video oraz wykonywania zdjęć z ukrycia. Podstawą rozliczenia za usługę jest stawka godzinowa która oscyluje w granicy od 120 do 150 zł za godzinę pracy zespołu detektywistycznego. Po zakończeniu usługi Klient otrzymuje pełne i szczegółowe pisemne sprawozdanie wraz z dowodami w postaci zdjęć oraz nagrań video obserwowanych osób.
Usługa ma na celu zebranie dowodów do sprawy rozwodowej z orzeczeniem o winie. Najczęściej zadaniem detektywów jest udowodnienie winy w postaci zdrady współmałżonka i przygotowanie niepodważalnego materiału dowodowego który pozwoli wygrać sprawę w sądzie. Czas w jakim detektywi mogą zebrać dowody uzależniony jest od zachowania obserwowanej osoby, dlatego zazwyczaj całkowity koszt uzgadniany jest wspólnie ze zleceniodawcą.
Ustalenie miejsca pracy wskazanej osoby – od 1200 zł +VAT, czas realizacji od 3 do 7 dni roboczych. Ustalenie miejsca zameldowania lub zamieszkania wskazanej osoby na terenie Polski – od 1200 zł +VAT, czas realizacji od 2 do 5 dni roboczych. Ustalenie miejsca pobytu wskazanej osoby – od 2 000 zł +VAT, czas realizacji od 5 do 10 dni roboczych. Ustalenie majątku dłużnika (ruchomości, nieruchomości) – od 1 000 zł +VAT, czas realizacji od 3 do 5 dni roboczych.
Wykrywanie podsłuchów oraz urządzeń szpiegujących w domach oraz pomieszczeniach biurowych – od 35 zł+VAT / m2, czas realizacji 1 – 2 dni robocze. Wykrywanie podsłuchów oraz GSP w pojazdach – 900zł+VAT, czas realizacji od 1 do 2 dni roboczych.

Zapytaj o cenę

Potrzebujesz indywidualnej wyceny?  Wyślij zapytanie online lub zadzwoń do nas +48 503 016 534

Zachowaj czujność

Przed wyborem prywatnego detektywa lub firmy detektywitycznej zawsze porównaj ceny usług oraz zweryfikuj wiarygodność i doświadczenie.  Detektywi w Polsce, Wybieraj świadomie – przeczytaj więcej.
503 016 534