Cennik usług detektywistycznych

,,Poniżej prezentujemy nasz cennik usług detektywistycznych. Wiele zleceń przyjmowanych przez nasze biuro detektywistyczne wymaga indywidualnej wyceny i różnego zaangażowania (np. ilość detektywów prowadzących sprawę, miejsce działań, ilość dni lub godzin, trudność zlecenia, itp.) Zapraszamy do skorzystania z indywidualnej wyceny, pozwoli to na bardzo precyzyjne przedstawienie wszystkich kosztów.

Obserwacja osób

Dyskretna obserwacja prowadzona przez doświadczonych detektywów przy użyciu nowoczesnego sprzętu do nagrywania video oraz wykonywania zdjęć z ukrycia. Podstawą rozliczenia za usługę jest stawka godzinowa która wynosi od 120 do 150 zł za godzinę pracy zespołu detektywistycznego. Po zakończeniu usługi Klient otrzymuje pełne i szczegółowe pisemne sprawozdanie wraz z dowodami w postaci zdjęć oraz nagrań video obserwowanych osób.

Sprawy rozwodowe

Usługa ma na celu zebranie dowodów do sprawy rozwodowej z orzeczeniem o winie. Najczęściej zadaniem detektywów jest udowodnienie winy w postaci zdrady współmałżonka i przygotowanie niepodważalnego materiału dowodowego który pozwoli wygrać sprawę w sądzie. Czas w jakim detektywi mogą zebrać dowody uzależniony jest od zachowania obserwowanej osoby, dlatego zazwyczaj całkowity koszt uzgadniany jest wspólnie ze zleceniodawcą. Średni czas potrzebny do zebrania dowodów oscyluje w granicy od 15 do 30 godzin obserwacji. Detektyw również zeznają w roli świadków podczas sprawy rozwodowej.

Ustalenia detektywistyczne

Ustalenie miejsca pracy wskazanej osoby – 1200 zł +VAT, czas realizacji od 3 do 7 dni roboczych.

Ustalenie miejsca zameldowania lub zamieszkania wskazanej osoby na terenie Polski – 1200 zł +VAT, czas realizacji od 2 do 5 dni roboczych.

Ustalenie miejsca pobytu wskazanej osoby – 2 000 zł +VAT, czas realizacji od 5 do 10 dni roboczych.

Ustalenie majątku dłużnika (ruchomości, nieruchomości) – 1 000 zł +VAT, czas realizacji od 3 do 5 dni roboczych.

Wykrywanie urządzeń szpiegujących

Wykrywanie podsłuchów oraz urządzeń szpiegujących w domach oraz pomieszczeniach biurowych – od 35 zł+VAT / m2, czas realizacji 1 – 2 dni robocze. Wykrywanie podsłuchów oraz GSP w pojazdach – 900zł+VAT, czas realizacji od 1 do 2 dni roboczych.

 

Zapytaj o cenę

Potrzebujesz indywidualnej wyceny?  Wyślij zapytanie online lub zadzwoń do nas.

+48 503 016 534

Nie daj się oszukać

Przed wyborem prywatnego detektywa lub firmy detektywitycznej zawsze porównaj ceny usług oraz zweryfikuj wiarygodność i doświadczenie.  Detektywi w Polsce, Wybieraj świadomie – przeczytaj więcej.