Agencja Detektywistyczna BDR

O nas

Powstaliśmy i nieustannie rozwijamy się od 1995 roku co czyni nas jednym z najstarszych i najbardziej doświadczonych biur detektywistycznych w Polsce. Szefem zespołu detektywistyczne jest prywatny detektyw Jarosław Rangotis, właściciel i założyciel pierwszej w Warszawie agencji detektywistycznej ASVALIA.

Wieloletnie doświadczenie połączone z nowoczesnym podejściem do jakości obsługi zapewniły nam stabilną i bezkonkurencyjną pozycję na rynku. Opracowaliśmy proces weryfikacji detektywów oraz wewnętrzny program praktycznych i teoretycznych szkoleń, co pozwala nam oferować usługi na niespotykanym dotąd poziomie. Na dzień dzisiejszy nasz zasięg działania obejmuje ponad 8 lokalizacji w Polsce, a zespół liczy 32 detektywów.

Działamy w Polsce oraz za granicą

Nasza agencja detektywistyczna prowadzi również międzynarodowe śledztwa. Należymy do trzech największych stowarszyszeń detektywistycznych i współpracujemy z detektywami na całym świecie. Przez 20 lat zbudowaliśmy międzynarodową siatkę kontaktów i zyskaliśmy ponad 200 współpracowników.

 

Jesteśmy międzynarodowym członkiem Association of British Investigators od 2010 roku. ABI to stowarzyszenie prywatnych detektywów założone w 1913 przez byłego funkcjonariusza Scotland Yard jest dziś największą tego typu organizacją w Wielkiej Brytanii która umożliwia współpracę pomiędzy detektywami.  zarówno w Anglii jak i w pozostałych krajach.

 

World Association of Detectives zostało założone w 1921 roku w USA i jest stowarzyszeniem detektywów z całego świata. Jesteśmy pełnym członkiem od 1998 roku i zostaliśmy przyjęci do grona detektywów jako pierwsza agencja detektywistyczna z Polski.

 

Council of International Investigators to drugie największe w USA stowarzyszenie detektywów oraz specjalistów. Zostało powołane do życia ponad 50 lat temu, stowarzyszenie liczy ponad 300 członków. Jesteśmy pierwszą i jedyną jak dotąd agencją przyjętą w szeregi tej organizacji.

Jakość Usług Detektywistycznych

 

W 2016 r. z inicjatywny środowiska detektywistycznego, licencjonowanych detektywów i byłych oficerów jednostek specjalnych zdecydowaliśmy wspólnie powołać do życia nowy podmiot o nazwie BDR Biuro Detektywistyczne który wypełni powiększającą się lukę na rynku detektywistycznym. Za pogorszenie jakości i standardów usług detektywistycznych w Polsce odpowiadają drastyczna zmiany dokonane w 2015 r w przepisach dotyczących ustawy detektywistycznej. Nowe prawo zniosło wymagania wobec osób chcących uzyskać licencję detektywistyczną. Skala nierzetelności oraz ilości osób podających się za prywatnych detektywów doprowadziła do coraz większej ilości niezadowolonych Klientów, obniżenia jakości usług na rynku oraz do upadku stowarzyszenia licencjonowanych detektywów.

 

%

wygranych spraw rozwodowych z orzeczeniem o winie

zleceń zrealizowanych poza granicami Polski

współpracujących kancelarii prawnych

Dostarczamy tylko sprawdzone informacje. Zawsze dyskretnie i skutecznie.

Każdą sprawę prowadzimy tak aby całkowicie chronić wszelkie informacje o Zleceniodawcy i przedmiocie sprawy, a spotkania z Klientem objęte są klauzulą tajemnicy służbowej. Z naszych usług można skorzystać niemal w całej Polsce. Prowadzimy działania na terenie 20 miejscowości w Polsce.

Oferujemy szeroki zakres usług dostosowany do wysokich wymagań naszych Klientów. Najczęściej zamawianą usługą prywatną jest obserwacja i śledzenie osób oraz zbieranie materiałów dowodowych na potrzeby spraw rozwodowych. Firmy najczęściej zlecają nam wywiad gospodarczy oraz ustalenia dotyczące potencjalnych partnerów biznesowych lub pracowników.

U

Dlaczego warto nam zaufać?

Opracowaliśmy skuteczny proces weryfikacji i oceny detektywów co bezpośrednio przekłada się na standard oferowanych usług. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi detektywami którzy mają duże doświadczenie oraz predyspozycje do wykonywania zawodu detektywa zgodnie z naszymi standardami.

Działamy w oparciu o obowiązujące w kraju przepisy prawa, w szczególności o Ustawę o usługach detektywistycznych oraz rozporządzenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Firma posiada zezwolenie MSW – wpis do działalności regulowanej o numerze RD-0033/03, posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w PZU do kwoty 15 000€, a wszyscy pracujący detektywi działają w oparciu o licencję  detektywa wydaną przez Komendę Wojewódzką Policji oraz inne dodatkowe licencje zależne od specjalizacji.

l

Szkolenia

Nieustannie podnosimy kwalifikacje. Wszystkich naszych detektywów obowiązuje wewnętrzny program specjalistycznych szkoleń. Program kursów obowiązuje między innymi taktyki i metodyki prowadzenia obserwacji, zajęcia praktyczne w terenie, sporządzanie dokumentacji z działań operacyjnych, obsługa profesjonalnego sprzętu do działań operacyjno-wywiadowczych, szkolenia z zakresu psychologii oraz prawa.

w

Obsługa Klienta

Wyróżniamy się profesjonalną obsługę Klienta który jest informowany na bieżąco o realizacji swojego zlecenia. U nas nie spotkasz się z niemiłą obsługą czy nieprofesjonalnym traktowaniem. Zawsze jesteśmy w stałym kontakcie z naszym zleceniodawcą, aby miał on pełen obraz tego, co robimy i na jakim etapie jest jego sprawa. Mamy na uwadze wszystkie jego wymagania i sugestie, które uwzględniamy przy wypracowaniu konkretnej strategii.

i

Zakres usług

Oferujemy szeroki zakres usług dostosowany do wysokich wymagań naszych Klientów. Najczęściej zamawianą usługą prywatną jest obserwacja i śledzenie osób oraz zbieranie materiałów dowodowych na potrzeby spraw rozwodowych. Firmy najczęściej zlecają nam wywiad gospodarczy oraz ustalenia dotyczące potencjalnych partnerów biznesowych lub pracowników.

Niskie ceny usług

W porównaniu do innych biur detektywistycznych jesteśmy również konkurencyjni pod kątem cen oferowanych usług. Stosujemy przejrzystą polityką cenową opartą na zawsze jawnym i dostępnym online cenniku. Nie ukrywamy cen oraz nie zaskoczymy Cię żadnymi ukrytymi dopłatami. Wszystkie konsultacje oraz spotkania są zawsze bezpłatne.

O nas w mediach

Ostatnio dodane opinie i recenzje

Myślałem że mojej sytuacji nikt nie będzie w stanie rozwiązać a jednak ! Zgłosiłem się do tej Firmy rozmowa telefonicznie przebiegła szybko i sprawnie. Umówiłem się na spotkanie, zaraz po wyjaśnieniu szczegółów przystąpili do działania ! Po kilku dniach otrzymałem szczegółowe informacje z czego jestem zadowolony ! BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJE ZA TAKIE SZYBKIE DZIAŁANIE I OCZYWIŚCIE POLECAM KAŻDEMU !!!!!
Andrzej Kwieciński
Andrzej Kwieciński
10:05 04 Apr 17
Biuro podjęło się wyzwania zdobycia dla mnie dowodów czego nie chciało się podjąć inne biuro. Tak, sprawa bardzo trudna. Jestem bardzo wdzięczna. Polecam
Anna Matuszczak
Anna Matuszczak
12:00 05 Dec 16
Polecam usługi Pana Jarosława, moja sprawa została rozwiązana bardzo szybko i dyskretnie.
Michał Mrowiec
Michał Mrowiec
13:28 19 Feb 17
Z pełną odpowiedzialnością polecam Biuro Detektywistyczne Rangotis. Sprawa została załatwiona szybko i sprawnie i co najważniejsze bardzo dyskretnie.
Józef Szymański
Józef Szymański
21:54 22 Nov 16
Bardzo dobre biuro..bardzo szybko rozwiązali sprawę, która wydawała mi się nierozwiązywalna. POLECAM RANGOTIS
Agnieszka Pogorzały
Agnieszka Pogorzały
08:57 10 Oct 16
Skorzystałem z pomocy Pana Jarosława w dosyć delikatnej i dyskretnej sprawie. Szybko i sprawnie zgromadził potrzebny materiał, polecam.
Tomasz Adamski
Tomasz Adamski
13:57 06 Oct 17
Gdyby nie ten detektyw najpradopodobniej nigdy bym nie mial dowodow a rozwod musialby byc bez orzekania o winie. Dziekuje
Darek Kmiot
Darek Kmiot
10:12 05 Jul 17
Firma działa skutecznie. Rozwód z orzeczeniem o winie bez problemu. Sama nie dałabym rady. Dziękuję!
Daria Nowicka
Daria Nowicka
07:40 06 Jul 17
Wynajęłam ich do sprawy rodzinnej. Sprawę załatwili szybko, dyskretnie i skutecznie. Pełen profesjonalizm. Polecam
Agata Majkowska
Agata Majkowska
17:45 04 Jul 17
Usługa wykonana bardzo sprawnie. Dyskrecja na najwyższym poziomie.
Miłosz Nowak
Miłosz Nowak
05:39 13 Jul 17
Dziękuję za rozwiązanie moich problemów jesteście wspaniali całemu zespołowi życzę zdrowych spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego nowego roku
Adam Brylowski
Adam Brylowski
14:23 29 Dec 17
Bardzo profesjonalne podejście do klienta i przedstawienie realistycznych możliwości wykonania zlecenia, jak obiecali tak zrobili, polecam i wszystkiego dobrego w nowym roku!
Piotr Zakrzewski
Piotr Zakrzewski
11:00 05 Jan 18
Dziękuje za pomoc w ustaleniu wszelkich faktów które później pomogły Mi w rozprawie sadowej jesteście cudowni 🙂
Mariusz
Mariusz
17:17 08 Mar 18
Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam
Jasku Polska
Jasku Polska
19:21 30 Mar 18
Zespół ludzi którzy pracuja w BDR cechuje nie tylko profesjonalizm ale cierpliwosc. Przed podpisaniem umowy poswiecili mi wiele czasu na wyjasnienie róznych kwestii i moich wątpliwosci. Takt i subtelnosc pozwoliła mi na zaufanie i oddanie sprawy w ich rece. Gorąco polecam!!!
Natalia Jakubowska
Natalia Jakubowska
17:46 18 Jul 18
Przede wszystkim na plus mogę zaznaczyć wielkie zaangażowanie ze strony biura i skuteczność. Mimo tego ze sprawę zlecałam z zagranicy to o wszystkim byłam na bieżąco informowana. Widać w pracy lata doświadczeń i kreatywność w dochodzeniu prawdy.
Maria Kotwińska
Maria Kotwińska
13:25 16 Jul 18
Sprawa była delikatna ale Państwo w biurze podeszli do niej w pełni profesjonalnie. Wszystko odbyło się dyskretnie. Zlecenie zostało wykonane solidnie i według wcześniej ustalonych zasad. Polecam gorąco.
Tomasz Suliga
Tomasz Suliga
07:15 12 Jul 18
Bardzo szybko i dyskretnie rozwiązali mój problem, za co jestem im ogromnie wdzięczna. Wszyscy byli dla mnie bardzo życzliwi i serdeczni.
Justyna Stanczuk
Justyna Stanczuk
13:07 07 Jul 18
Profesjonalny zespół ekspertów. Sprawa załatwiona bez zbędnego szumu. Kontakt na wysokim poziomie. Szczerze polecam.
Adam Nowak
Adam Nowak
00:22 12 Jul 18
Panowie b. kompetentni znający się na swoim fachu. Sprawa wyjaśniona b. szybko, a moja rodzina zaoszczedziła sobie w ten sposob dużych kłopotów i pieniędzy.
Agata Gastan
Agata Gastan
15:46 29 Sep 18
Panowie znają się na swojej pracy. Polecam z czystym sumieniem :).
Anastazja Kondradowicz
Anastazja Kondradowicz
07:51 17 Oct 18
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Polecam BDR
Piotr Jancelewicz
Piotr Jancelewicz
13:33 19 Sep 18
Bardzo polecam: wysoki profesjonalizm, dyskrecja oraz uczciwość.
Piotr Nowakowski
Piotr Nowakowski
18:21 17 Dec 18
Solidna firma, profesionalna załoga!
Piotr pietras
Piotr pietras
19:39 18 Dec 18
Detektywi na wysokim poziomie. Do swojego zadania podchodzą z pełnym zaangażowaniem, równocześnie informując Klienta na bieżąco o przebiegu prowadzonej sprawy. Bezproblemowy kontakt. Pełna profesja. Po prostu same plusy, zero minusów. Taka ekipa to wygrana sprawa. Polecam w 100%.
Marco Manno
Marco Manno
09:08 20 Jan 19
Polecam w 100% Pełen profesjonalizm ,wysoka jakość usług za rozsądne wynagrodzenie. Pan Jarek bardzo sympatyczny bardzo szybko zajął się sprawa i zrobił to bardzo profesjonalnie. Jestem naprawdę bardzo zadowolona z jego pracy. Z czystym sumieniem mogę go polecić.
Kamilczak
Kamilczak
15:45 20 Jan 19
Nigdy nie przypuszczałem, że będę zmuszony skorzystać z pomocy detektywa, a jednak... Trafiłem do biura przypadkiem - znalazłem ich ofertę w internecie, ale absolutnie nie żałuję. Okazali mi ogromne wsparcie i rozwiązali sprawę, która wydawała się być skazana na porażkę. Dziękuję i polecam.
Kamil Step
Kamil Step
14:09 21 Jan 19
503 016 534