Agencja Detektywistyczna BDR Warszawa

 

O nas

Powstaliśmy i nieustannie rozwijamy się od 1995 roku co czyni nas jednym z najstarszych i najbardziej doświadczonych biur detektywistycznych w Polsce. Szefem zespołu detektywistyczne jest prywatny detektyw Jarosław Rangotis, właściciel i założyciel pierwszej w Warszawie agencji detektywistycznej ASVALIA.

Wieloletnie doświadczenie połączone z nowoczesnym podejściem do jakości obsługi zapewniły nam stabilną i bezkonkurencyjną pozycję na rynku. Opracowaliśmy proces weryfikacji detektywów oraz wewnętrzny program praktycznych i teoretycznych szkoleń, co pozwala nam oferować usługi na niespotykanym dotąd poziomie. Na dzień dzisiejszy nasz zasięg działania obejmuje ponad 8 lokalizacji w Polsce, a zespół liczy 32 detektywów.

Działamy w Polsce oraz za granicą

Nasza agencja detektywistyczna prowadzi również międzynarodowe śledztwa. Należymy do trzech największych stowarszyszeń detektywistycznych i współpracujemy z detektywami na całym świecie. Przez 20 lat zbudowaliśmy międzynarodową siatkę kontaktów i zyskaliśmy ponad 200 współpracowników.
 

Jesteśmy międzynarodowym członkiem Association of British Investigators od 2010 roku. ABI to stowarzyszenie prywatnych detektywów założone w 1913 przez byłego funkcjonariusza Scotland Yard jest dziś największą tego typu organizacją w Wielkiej Brytanii która umożliwia współpracę pomiędzy detektywami.  zarówno w Anglii jak i w pozostałych krajach.

 

World Association of Detectives zostało założone w 1921 roku w USA i jest stowarzyszeniem detektywów z całego świata. Jesteśmy pełnym członkiem od 1998 roku i zostaliśmy przyjęci do grona detektywów jako pierwsza agencja detektywistyczna z Polski.

 

Council of International Investigators to drugie największe w USA stowarzyszenie detektywów oraz specjalistów. Zostało powołane do życia ponad 50 lat temu, stowarzyszenie liczy ponad 300 członków. Jesteśmy pierwszą i jedyną jak dotąd agencją przyjętą w szeregi tej organizacji.

Jakość Usług Detektywistycznych

 

W 2016 r. z inicjatywny środowiska detektywistycznego, licencjonowanych detektywów i byłych oficerów jednostek specjalnych zdecydowaliśmy wspólnie powołać do życia nowy podmiot o nazwie BDR Biuro Detektywistyczne który wypełni powiększającą się lukę na rynku detektywistycznym. Za pogorszenie jakości i standardów usług detektywistycznych w Polsce odpowiadają drastyczna zmiany dokonane w 2015 r w przepisach dotyczących ustawy detektywistycznej. Nowe prawo zniosło wymagania wobec osób chcących uzyskać licencję detektywistyczną. Skala nierzetelności oraz ilości osób podających się za prywatnych detektywów doprowadziła do coraz większej ilości niezadowolonych Klientów, obniżenia jakości usług na rynku oraz do upadku stowarzyszenia licencjonowanych detektywów.

 

Dostarczamy tylko sprawdzone informacje. Zawsze dyskretnie i skutecznie.

Każdą sprawę prowadzimy tak aby całkowicie chronić wszelkie informacje o Zleceniodawcy i przedmiocie sprawy, a spotkania z Klientem objęte są klauzulą tajemnicy służbowej. Z naszych usług można skorzystać niemal w całej Polsce. Prowadzimy działania na terenie 20 miejscowości w Polsce.

Oferujemy szeroki zakres usług dostosowany do wysokich wymagań naszych Klientów. Najczęściej zamawianą usługą prywatną jest obserwacja i śledzenie osób oraz zbieranie materiałów dowodowych na potrzeby spraw rozwodowych. Firmy najczęściej zlecają nam wywiad gospodarczy oraz ustalenia dotyczące potencjalnych partnerów biznesowych lub pracowników.

U

Dlaczego warto nam zaufać?

Opracowaliśmy skuteczny proces weryfikacji i oceny detektywów co bezpośrednio przekłada się na standard oferowanych usług. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi detektywami którzy mają duże doświadczenie oraz predyspozycje do wykonywania zawodu detektywa zgodnie z naszymi standardami.

Działamy w oparciu o obowiązujące w kraju przepisy prawa, w szczególności o Ustawę o usługach detektywistycznych oraz rozporządzenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Firma posiada zezwolenie MSW – wpis do działalności regulowanej o numerze RD-0033/03, posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w PZU do kwoty 15 000€, a wszyscy pracujący detektywi działają w oparciu o licencję  detektywa wydaną przez Komendę Wojewódzką Policji oraz inne dodatkowe licencje zależne od specjalizacji.

l

Szkolenia

Nieustannie podnosimy kwalifikacje. Wszystkich naszych detektywów obowiązuje wewnętrzny program specjalistycznych szkoleń. Program kursów obowiązuje między innymi taktyki i metodyki prowadzenia obserwacji, zajęcia praktyczne w terenie, sporządzanie dokumentacji z działań operacyjnych, obsługa profesjonalnego sprzętu do działań operacyjno-wywiadowczych, szkolenia z zakresu psychologii oraz prawa.
w

Obsługa Klienta

Wyróżniamy się profesjonalną obsługę Klienta który jest informowany na bieżąco o realizacji swojego zlecenia. U nas nie spotkasz się z niemiłą obsługą czy nieprofesjonalnym traktowaniem. Zawsze jesteśmy w stałym kontakcie z naszym zleceniodawcą, aby miał on pełen obraz tego, co robimy i na jakim etapie jest jego sprawa. Mamy na uwadze wszystkie jego wymagania i sugestie, które uwzględniamy przy wypracowaniu konkretnej strategii.
i

Zakres usług

Oferujemy szeroki zakres usług dostosowany do wysokich wymagań naszych Klientów. Najczęściej zamawianą usługą prywatną jest obserwacja i śledzenie osób oraz zbieranie materiałów dowodowych na potrzeby spraw rozwodowych. Firmy najczęściej zlecają nam wywiad gospodarczy oraz ustalenia dotyczące potencjalnych partnerów biznesowych lub pracowników.

Niskie ceny usług

W porównaniu do innych biur detektywistycznych jesteśmy również konkurencyjni pod kątem cen oferowanych usług. Stosujemy przejrzystą polityką cenową opartą na zawsze jawnym i dostępnym online cenniku. Nie ukrywamy cen oraz nie zaskoczymy Cię żadnymi ukrytymi dopłatami. Wszystkie konsultacje oraz spotkania są zawsze bezpłatne.

O nas w mediach

+48602767695